CT

PET/CT přístroje Canon (dříve Toshiba)

PET/CT Canon Celestion
CelestionTM je moderní PET-CT systém vybavený nejlepšími technologiemi v obou modalitách.
PET je vybaven technikou time of flight (TOF), která poskytuje jasnější obraz a vyšší přesnost v širokém rozsahu vyšetření. Systém CelesteionTM má vynikající časové rozlišení menší než 450 pikosekund. Velké 900 mm široké gantry zajišťuje větší pohodlí a bezpečnost pacienta při skenování.
CT umožňuje využívat rutinně nízkých dávek ke zobrazení díky pokročilým iterativním rekonstrukcím AIDR 3D Enhanced a nové konstrukci PUREVISION detektoru. Velké skenované FOV (700 mm) poskytuje velkou flexibilitu při uložení pacienta

CT přístroje Canon (dříve Toshiba)

CT Canon AQUILION PRECISION
Aquilion Precision je první CT systém na světě s vysokým rozlišením (UHR CT) schopný vyřešit anatomii menší než 150 mikronů. UHR detektor je nově navržen tak, aby poskytoval více než dvojnásobné rozlišení v porovnání s dnešní technikou CT. Aquilion Precision umožní zlepšit včasnou detekci onemocnění, klasifikaci nádorů a vynikající zobrazení malých cév díky funkcím, které zajišťují vylepšený detail obrazu. Nabízí například v konkurenci všech výrobců nejmenší velikost ohniska rentgenky o velikosti 0,4 mm x 0,5 mm a rekonstrukční matici 1024 a 2048 pro další zvýšení rozlišení.
CT Canon AQUILION ONE GENESIS Edition
Jde dál ve vývoji dynamického objemového CT. Poskytuje vynikající kvalitu obrazu s nízkou dávkou záření přizpůsobenou každému pacientovi. Díky zcela přepracovanému rentgenovému systému, a to od generování fotonů až po distribuci paprsků a jejich detekci PUREVISION optics, poskytuje pacientům inteligentní technologii a maximální péči a bezpečí při každém vyšetření. K čemuž výrazně přispívá i Forward Projected Model-Based Iterative Reconstruction SoluTion FIRST.
640 řezů při rotaci 360° za 0.275s v objemu 16 cm. Originální tvar gantry s malou šířkou pro snadný přístup k pacientům, velikost otvoru gantry 78 cm. Bezkonkurenční rychlost Iterativní rekonstrukce a mnoho originálních hardwarových či softwarových řešení doslova transformuje možnosti CT
CT Canon AQUILION ONE Vision Edition
Celosvětově první a nejpokročilejší dynamické objemové CT. Aquilion ONE ViSION Edition – Poskytuje robustní klinické řešení při vyšetření všech pacientů s nejnižšími expozičními dávkami a nejvyššími diagnostickými výsledky. Objemové skenování jako nejlepší řešení pro kardio, neuro, trauma i vyšetření dětských pacientů. Rychlé helikální skenování – Ultra helical scan.
Forward Projected Model-Based Iterative Reconstruction SoluTion FIRST. 640 řezů při rotaci 360° za 0,275s v objemu 16 cm
CT Canon AQUILION ONE
První dynamické objemové CT s pokrytím 160 mm. V roce 2007 byla opět změněna historie při představení dynamického objemového CT s detektorem s pokrytím 160 mm. AQUILION ONE nabízí další výrazný pokrok v CT technologii a revoluci v péči o pacienta. Implementace nástrojů pro snížení dávky přímo do vyšetřovacích protokolů dospělých i dětských pacientů.
AIDR 3D (Adaptive Iterative Dose Reduction 3D), Aktivní kolimátor, unikátní kardio a neuro aplikace
CT Canon AQUILION PRIME SP
Rozšiřuje klinické možnosti, zaměřen na produktivitu, umožňuje rychlou návratnost investice. Ideální pro rychlou propustnost pacientů standardních vyšetření oddělením, pro robustní skenování srdce i k využívání nových diagnostických možností. Nový AQUILION PRIME SP je CT systém s širokými možnostmi využití. Vybavený prémiovými technologiemi z nejvyšší třídy našich CT přístrojů. Vhodný od pacientů pediatrických k bariatrickým až k nejsložitějším výzvám.
PUREVISION optics, detektor 4 cm v ose Z, 160 získaných řezů na 1 rotaci 360°, AIDR 3D (Adaptive Iterative Dose Reduction 3D), Aktivní kolimátor, SEMAR, sureCARDIO a mnohem víc
CT Canon AQUILION PRIME
Pro všechny klinické potřeby dneška i budoucnosti. Aquilion PRIME zahrnuje špičkové technologie navržené pro klinické potřeby v současnosti i budoucnosti. S technologiemi zpočátku vyvinutými pro Aquilion ONE, je možné dosahovat vysoce kvalitní zobrazování s nejnižšími dávkami a při tom mohou být využívány ty nejnovější klinické aplikace.
Standardem je aktivní kolimátor, PUREVISION detektor, AIDR 3D Enhanced, SEMAR
CT Canon AQUILION LB
Hodnoťte největší obrazy s nejširším reálným field-of-view. Aquilion Large Bore kombinuje oceňované technologie CT Toshiba s výhodami velkého průměru gantry. Aquilion LB poskytuje skutečně bezkonkurenční reálné zorné pole o průměru 70 cm (FOV), které pokrývá více anatomie s větší přesností než kdy předtím. Aquilion LB má také obrovský otvor o průměru 90 cm pro snadné umístění pacienta a pro zvýšení diagnostického anatomického pokrytí, což vede k optimální diagnostice a léčbě.
Řada 16 detektorů / 32 řezů CT systému Aquilion LB poskytuje rutinní skenování s nízkými dávkami pro každého pacienta při široké škále klinických vyšetření. CT simulace je postup používaný během fáze plánování léčby k identifikaci přesného umístění a velikosti oblasti, která potřebuje léčbu. Aquilion LB je speciálně navržen tak, aby splňoval požadavky na onkologii a zlepšoval péči o pacienta. Nastavení pozice při radiační terapii tak může být díky CT simulaci snadnější a bez kompromisů
CT Canon AQUILION LIGHTNING / SP package
Opravdu chytrá investice. Hledáte kompaktní CT skener pro bezpečnější zobrazování a lepší péčí o pacienty v jednom výhodném balení? Aquilion Lightning™ / SP je tou pravou odpovědí. Systém je navržen tak, aby fungoval spolehlivě a efektivně a vytvářel vysoce kvalitní obrazy, které pomáhají urychlit diagnostiku a léčbu v náročném provozu oddělení.
160 řezů na jednu rotaci, PUREVISION detektor, Ultra Helical scan, místnost k instalaci jen 10 m2 , AIDR 3D ENHANCED, aktivní kolimátor, otvor gantry o průměru 78 cm, SEMAR, vyšetřovací stůl s velkým rozsahem vertikálního i horizontálního pohybu
CT Canon AQUILION LIGHTNING
Lepší péče, bezpečnější zobrazování. Aquilion Lightning, náš průkopnický 16 - řadý helikální CT systém pro zobrazování celého těla, využívá špičkové technologie pro optimalizaci péče o pacienta a pro urychlení klinického rozhodování. Inovativní funkce zajišťují, že vysoce kvalitní izotropní snímky pro nejlepší možnou diagnózu jsou rutinně získávány s nejnižší možnou dávkou pacienta. Pracovní postup je zjednodušený, čímž se zvyšuje propustnost pacienta. Široká škála pokročilých 3D a postprocesingových aplikací poskytuje klinickou flexibilitu. Spolu s těmito vlastnostmi je Aquilion Lightning výkonným pracantem.
Designové inovace gantry Aquilionu Lightning napomáhají lepšímu pocitu bezpečí pacientů při skenování a poskytují vynikající provozní možnosti. Prostorný otvor gantry o průměru 780 mm a široký rozměr lehátka 470 mm, zajišťují pohodlné skenování i pro největší pacienty. Ekonomický provoz je zajištěn díky funkci Power Save Mode.
Díky PUREVISION detektoru, AIDR 3D Enhanced, aktivnímu kolimátoru a dalším inovacím, je zajištěna ta největší možná kvalita zobrazování při minimálních dávkách
CT Canon ASTELION Advance edition
Na výkonnosti záleží. Astelion Advance Edition je jediný vyráběný multislice CT systém vstupní úrovně v oboru, který nabízí stejnou vynikající technologii Adaptive Iterative Dose Reconstruction (AIDR 3D), jaký je implementován v našich elitních CT systémech. 16 - řadé MDCT Astelion Advance Edition je vybaveno Quantum Detector technologii s šířkou elementu 0.5 mm pro získání skutečných izotropních voxelů a FOV 50 cm.
Přidání řady Astelion do "zelené" (ECO) série CT skenerů Toshiba otevírá nové možnosti v lékařském zobrazování. Pro ochranu životního prostředí a zlepšení kvality života Astelion Advance Edition redukuje uhlíkovou stopu a snižuje expozici lékařského záření
CT Canon ASTELION
Minimum energie – maximum výkonu. Přidání řady Astelion do "zelené" (ECO) serie CT skenerů Toshiba otevírá nové možnosti v lékařském zobrazování. 16-řadý Quantum detektor využívá zkušenosti společnosti Toshiba v oblasti keramické technologie za účelem zachycení skutečných izotropních obrazů při získání dat o velikosti 1,0 mm. Astelion je jediná základní vstupní úroveň vyráběného multislice CT systému nabízející iterativní rekonstrukci (AIDR 3D)

Komentáře jsou uzavřeny.