MR

MR přístroje Canon (dříve Toshiba)

MR Canon Vantage Orian - Premium 1,5T
Nový MR 1,5 T systém Vantage Orian je navržen tak, aby zvýšil produktivitu a snížil provozní náklady až o 21% oproti konkurenčním systémům. Pohodlí pacienta je zajištěno kombinací vnitřního průměru magnetu 71cm s možnosti dokovacího pacientského stolu, kdy pacient může být pro vyšetření připraven a uložen na vyšetřovací stůl mimo vyšetřovnu. Tím lze urychlit průchodnost pacientů na MR pracovišti.
Tento systém přebral část špičkových technologií, kterými jsou vybaveny naše poslední nejmodernější 3T systémy, přináší tak maximum v MR diagnostice. Systém je vybaven novými funkcemi a technologiemi gradientního systému, RF systému a další. Samozřejmostí je tichá technologie PIANISIMO v novém provedení nazvané PIANISIMO ZEN.
MR Canon Vantage Galan 3T
Magnetická rezonance Vantage Galan 3T nabízí novou zkušenost pro vás a vaše pacienty.
Tím, že upřednostňuje pohodlí pacienta, kvalitu obrazu a snadné klinické pracovní postupy, Vantage Galan ™ 3T překoná vaše očekávání – vše v nejvyšší kvalitě a při tom nenáročné na instalační prostor a nejtišší MR ve své třídě. Díky krátkému a kompaktnímu tělu magnetu je snížen pocit stísněnosti pacienta při vyšetření. Systém šetření energie se automaticky spouští při vysunutí vyšetřovacího lehátka a tím se minimalizují náklady na provoz.
Ve spojení s multimodalitní stanicí Vitrea MR s nejmodernějšími aplikacemi se jedná o nejlepší možné kompletní řešení pro vybavení MR 3T pracoviště z pohledu cena/výkon bez kompromisů
MR Canon Vantage Titan 3T
VANTAGE TITAN 3T NASTAVUJE NOVÉ STANDARDY V OBLASTI KOMFORTU, ZOBRAZENÍ A PRODUKTIVITY
Díky technologii Vantage Titan 3T nabízíme nejmodernější systém MR, který zahrnuje široký otvor magnetu bez kompromisu v kvalitě obrazu. Skener je tichý díky technologii Pianissimo a technologii gradientních cívek s vakuovým uzavřením. Intuitivní grafické uživatelské rozhraní M-Power umožňuje rychlé, jednoduché a efektivní ovládání MR systému.
Toshiba Vantage Titan 3T poskytuje bezkonkurenční pohodlí pacienta kombinací krátkého 1,6 metru dlouhého magnetu s velkým otvorem o průměru 71 cm, který snižuje úzkost či obavy pacienta z klaustrofobie
MR Canon Vantage Elan
Špičkové zobrazování od hlavy až k patě. Vysoká kvalita obrazu je nejdůležitějším faktorem pro systémy MR. Pro Vantage Elan byla vyvinuta řada inovativních technologií, zejména s ohledem na kontrolu magnetického pole, což je klíčem k vysoké kvalitě obrazu.
Systém je vybaven mnoha technologiemi pro pohodlí pacientů a pro uživatele nabízí plné portfolio vyšetřovacích možností, včetně mamografických a kardio vyšetření.
Hlavní důraz je kladen na vynikající kvalitu obrazu, na rychlou návratnost investice, velmi ekonomický provoz, velmi krátký čas instalace a nenáročnost na instalační místo

Komentáře jsou uzavřeny.