MR

MR přístroje Canon (dříve Toshiba)

MR Canon Vantage Galan 3T
Magnetická rezonance Vantage Galan 3T nabízí novou zkušenost pro vás a vaše pacienty.
Tím, že upřednostňuje pohodlí pacienta, kvalitu obrazu a snadné klinické pracovní postupy, Vantage Galan ™ 3T překoná vaše očekávání – vše v nejvyšší kvalitě a při tom nenáročné na instalační prostor a nejtišší MR ve své třídě. Díky krátkému a kompaktnímu tělu magnetu je snížen pocit stísněnosti pacienta při vyšetření. Systém šetření energie se automaticky spouští při vysunutí vyšetřovacího lehátka a tím se minimalizují náklady na provoz.
Ve spojení s multimodalitní stanicí Vitrea MR s nejmodernějšími aplikacemi se jedná o nejlepší možné kompletní řešení pro vybavení MR 3T pracoviště z pohledu cena/výkon bez kompromisů
MR Canon VANTAGE TITAN 3T
VANTAGE TITAN 3T NASTAVUJE NOVÉ STANDARDY V OBLASTI KOMFORTU, ZOBRAZENÍ A PRODUKTIVITY
Díky technologii Vantage Titan 3T nabízíme nejmodernější systém MR, který zahrnuje široký otvor magnetu bez kompromisu v kvalitě obrazu. Skener je tichý díky technologii Pianissimo a technologii gradientních cívek s vakuovým uzavřením. Intuitivní grafické uživatelské rozhraní M-Power umožňuje rychlé, jednoduché a efektivní ovládání MR systému.
Toshiba Vantage Titan 3T poskytuje bezkonkurenční pohodlí pacienta kombinací krátkého 1,6 metru dlouhého magnetu s velkým otvorem o průměru 71 cm, který snižuje úzkost či obavy pacienta z klaustrofobie
MR Canon Vantage Titan
Komplexní a k pacientům přátelský. Moderní MR skenery mají široký otvor pro uložení obézních pacientů a redukují klaustrofobii díky krátkému tělu. Aby se umožnila konstrukce s širokým otvorem, je běžnou praxí úplné přepracování magnetu. Ve většině případů je však nejdůležitější specifikace, homogenita magnetů, těmito kompromisy ohrožena. Vantage Titan s šířkou otvoru 71 cm udržel kvalitu homogenity verze, která má 60 cm otvor díky přepracování gradientní cívky. Výsledkem je systém s širokým otvorem bez jakéhokoli ohrožení kvality obrazu.
Standardem je vysoký komfort pro pacienta, ale i pro uživatele. Systém je vybaven softwarem
M - Power pro snadnou a intuitivní obsluhu
MR Canon Vantage Elan
Špičkové zobrazování od hlavy až k patě. Vysoká kvalita obrazu je nejdůležitějším faktorem pro systémy MR. Pro Vantage Elan byla vyvinuta řada inovativních technologií, zejména s ohledem na kontrolu magnetického pole, což je klíčem k vysoké kvalitě obrazu.
Systém je vybaven mnoha technologiemi pro pohodlí pacientů a pro uživatele nabízí plné portfolio vyšetřovacích možností, včetně mamografických a kardio vyšetření.
Hlavní důraz je kladen na vynikající kvalitu obrazu, na rychlou návratnost investice, velmi ekonomický provoz, velmi krátký čas instalace a nenáročnost na instalační místo

Komentáře jsou uzavřeny.