CT

Mapa instalací CT Canon v České republiceAURA Medical je jedním z největších dodavatelů CT přístrojů v České republice. Máme širokou síť instalovaných přístrojů a dlouholeté servisní a aplikační zkušenosti.


PET/CT přístroje Canon (dříve Toshiba)

PET/CT Canon Celestion
CelestionTM je moderní PET-CT systém vybavený nejlepšími technologiemi v obou modalitách.
PET je vybaven technikou time of flight (TOF), která poskytuje jasnější obraz a vyšší přesnost v širokém rozsahu vyšetření. Systém CelesteionTM má vynikající časové rozlišení menší než 450 pikosekund. Velké 900 mm široké gantry zajišťuje větší pohodlí a bezpečnost pacienta při skenování.
CT umožňuje využívat rutinně nízkých dávek ke zobrazení díky pokročilým iterativním rekonstrukcím AIDR 3D Enhanced a nové konstrukci PUREVISION detektoru. Velké skenované FOV (700 mm) poskytuje velkou flexibilitu při uložení pacienta

CT přístroje Canon (dříve Toshiba)

CT Canon AQUILION PRECISION
Aquilion Precision je první CT systém na světě s vysokým rozlišením (UHR CT) schopný vyřešit anatomii menší než 150 mikronů. UHR detektor je nově navržen tak, aby poskytoval více než dvojnásobné rozlišení v porovnání s dnešní technikou CT. Aquilion Precision umožní zlepšit včasnou detekci onemocnění, klasifikaci nádorů a vynikající zobrazení malých cév díky funkcím, které zajišťují vylepšený detail obrazu. Nabízí například v konkurenci všech výrobců nejmenší velikost ohniska rentgenky o velikosti 0,4 mm x 0,5 mm a rekonstrukční matici 1024 a 2048 pro další zvýšení rozlišení.
CT Canon AQUILION ONE PRISM Edition
CT Aquilion ONE PRISM je vybaven pokročilými inovacemi, včetně technologií s podporou AI, ke zvýšení vaší klinické jistoty a optimalizaci vašich pracovních postupů. Zkombinovali jsme náš pokročilý inteligentní Clear-IQ Engine (AiCE) s Deep Learning Spectral, abychom vám přinesli CT systém, který nabízí to nejlepší z rekonstrukce obrazu pomocí umělé inteligence, včetně toho nejlepšího z možností spektrálního zobrazování.V kombinaci s hardwarovým a softwarovým řešením Vitrea® umožňuje zdravotnickým organizacím vždy poskytovat mimořádnou péči bez kompromisů.
CT Canon AQUILION ONE GENESIS Edition
Jde dál ve vývoji dynamického objemového CT. Poskytuje vynikající kvalitu obrazu s nízkou dávkou záření přizpůsobenou každému pacientovi. Díky zcela přepracovanému rentgenovému systému, a to od generování fotonů až po distribuci paprsků a jejich detekci PUREVISION optics, poskytuje pacientům inteligentní technologii a maximální péči a bezpečí při každém vyšetření. K čemuž výrazně přispívá i Forward Projected Model-Based Iterative Reconstruction SoluTion FIRST.
640 řezů při rotaci 360° za 0.275s v objemu 16 cm. Originální tvar gantry s malou šířkou pro snadný přístup k pacientům, velikost otvoru gantry 78 cm. Bezkonkurenční rychlost Iterativní rekonstrukce a mnoho originálních hardwarových či softwarových řešení doslova transformuje možnosti CTClinical Evidence
 • Aquilion ONE clinical evidence - Myocardial perfusion
 • Aquilion ONE clinical evidence - Dual Energy
  Aquilion ONE clinical evidence - Cardiac
 • Aquilion ONE clinical evidence - SURESubtraction
 • Aquilion ONE clinical evidence - Body perfusion
 • Aquilion ONE clinical evidence - Neuro
 • Aquilion ONE clinical evidence - Pediatric
 • Aquilion ONE clinical evidence - Low Dose
 • Aquilion ONE clinical evidence - Musculoskeletal
 • CT Canon AQUILION PRIME SP
  Rozšiřuje klinické možnosti, zaměřen na produktivitu, umožňuje rychlou návratnost investice. Ideální pro rychlou propustnost pacientů standardních vyšetření oddělením, pro robustní skenování srdce i k využívání nových diagnostických možností. Nový AQUILION PRIME SP je CT systém s širokými možnostmi využití. Vybavený prémiovými technologiemi z nejvyšší třídy našich CT přístrojů. Vhodný od pacientů pediatrických k bariatrickým až k nejsložitějším výzvám.
  PUREVISION optics, detektor 4 cm v ose Z, 160 získaných řezů na 1 rotaci 360°, AIDR 3D (Adaptive Iterative Dose Reduction 3D), Aktivní kolimátor, SEMAR, sureCARDIO a mnohem víc
  CT Canon AQUILION LIGHTNING / SP package
  Opravdu chytrá investice. Hledáte kompaktní CT skener pro bezpečnější zobrazování a lepší péčí o pacienty v jednom výhodném balení? Aquilion Lightning™ / SP je tou pravou odpovědí. Systém je navržen tak, aby fungoval spolehlivě a efektivně a vytvářel vysoce kvalitní obrazy, které pomáhají urychlit diagnostiku a léčbu v náročném provozu oddělení.
  160 řezů na jednu rotaci, PUREVISION detektor, Ultra Helical scan, místnost k instalaci jen 10 m2 , AIDR 3D ENHANCED, aktivní kolimátor, otvor gantry o průměru 78 cm, SEMAR, vyšetřovací stůl s velkým rozsahem vertikálního i horizontálního pohybu
  CT Canon AQUILION LIGHTNING
  Lepší péče, bezpečnější zobrazování. Aquilion Lightning, náš průkopnický 16 - řadý helikální CT systém pro zobrazování celého těla, využívá špičkové technologie pro optimalizaci péče o pacienta a pro urychlení klinického rozhodování. Inovativní funkce zajišťují, že vysoce kvalitní izotropní snímky pro nejlepší možnou diagnózu jsou rutinně získávány s nejnižší možnou dávkou pacienta. Pracovní postup je zjednodušený, čímž se zvyšuje propustnost pacienta. Široká škála pokročilých 3D a postprocesingových aplikací poskytuje klinickou flexibilitu. Spolu s těmito vlastnostmi je Aquilion Lightning výkonným pracantem.
  Designové inovace gantry Aquilionu Lightning napomáhají lepšímu pocitu bezpečí pacientů při skenování a poskytují vynikající provozní možnosti. Prostorný otvor gantry o průměru 780 mm a široký rozměr lehátka 470 mm, zajišťují pohodlné skenování i pro největší pacienty. Ekonomický provoz je zajištěn díky funkci Power Save Mode.
  Díky PUREVISION detektoru, AIDR 3D Enhanced, aktivnímu kolimátoru a dalším inovacím, je zajištěna ta největší možná kvalita zobrazování při minimálních dávkách
  CT Canon Aquilion Exceed LB
  Díky velkému otvoru CT gantry vám Aquilion Exceed LB umožní snadno umístit pacienty s mimořádnou přesností. Jeho výkonné zobrazovací technologie založené na AI a pokročilé funkce specifické pro léčbu umožňují efektivní pracovní postup radiační onkologie bez kompromisů ohledně polohy pacienta, kvality obrazu nebo reprodukovatelnosti.
  Aquilion Exceed LB má 90 cm široký otvor gantry, extended FOV rekonstrukci ve stejném rozsahu a technologii Advanced Learning Clear-IQ Engine (AiCE) společnosti Canon Medical - Advanced Learning Reconstruction, takže můžete rychle získat ostré a jasné CT obrazy s vynikajícím rozlišením pro přesnou konturaci orgánů.
  Nejenže ultra široký otvor Aquilion Exceed LB umožňuje rychlé a flexibilní polohování, ale také zajišťuje, že mohou být pohodlně skenováni pacienti téměř jakékoli velikosti a v jakémkoli stavu. Systém pojme bariatrické pacienty, takže můžete poskytovat komplexnější a rozsáhlejší služby.
  CT Canon AQUILION LB
  Hodnoťte největší obrazy s nejširším reálným field-of-view. Aquilion Large Bore kombinuje oceňované technologie CT Toshiba s výhodami velkého průměru gantry. Aquilion LB poskytuje skutečně bezkonkurenční reálné zorné pole o průměru 70 cm (FOV), které pokrývá více anatomie s větší přesností než kdy předtím. Aquilion LB má také obrovský otvor o průměru 90 cm pro snadné umístění pacienta a pro zvýšení diagnostického anatomického pokrytí, což vede k optimální diagnostice a léčbě.
  Řada 16 detektorů / 32 řezů CT systému Aquilion LB poskytuje rutinní skenování s nízkými dávkami pro každého pacienta při široké škále klinických vyšetření. CT simulace je postup používaný během fáze plánování léčby k identifikaci přesného umístění a velikosti oblasti, která potřebuje léčbu. Aquilion LB je speciálně navržen tak, aby splňoval požadavky na onkologii a zlepšoval péči o pacienta. Nastavení pozice při radiační terapii tak může být díky CT simulaci snadnější a bez kompromisů
  CT Canon AQUILION START
  Začněte s vyspělou technologií. Výhodná volba v oblasti CT zobrazování, pro ty, kteří hledají spolehlivého pracanta, který bude efektivně zvládat zvyšující se pracovní vytížení? Nízké pořizovací a provozní náklady, snadné a rychlé workflow. Aquilion Start je systém CT, který je vhodný pro všechny vaše běžné potřeby v oblasti CT zobrazování.

  Deep Learning Reconstruction in Cardiovascular Imaging – Prof. Michael Ohana, ESCR 2019

  Deep Learning Reconstruction for CT – Prof. Matthias Prokop, ECR 2019

  Ultra High Resolution CT for lung imaging – clinical experience – Prof. M. Prokop, ESTI – ESCR 2018

  Deep Learnin Reconstruction in CT oncology imaging –Dr. Ewoud Smit, RSNA 2018

  Vitrea Advanced Visualization je modulární zobrazovací platforma, která poskytuje širokou škálu funkcí s možností přidání další funkce, když ji potřebujete. Nabízíme komplexní sady nástrojů, které poskytují lékařům informace o postupech plánování a léčbě pacientů.
  Snadné použití: jednotný pracovní postup a uživatelská zkušenost
  Zvýšená účinnost: všechny informace, které potřebujete, abyste mohli učinit rozhodnutí dostupné na jednom místě kdykoli a kdekoli.
  Ušetřete čas: Zvládněte velké množství dat za kratší dobu. Sdílejte obrázky a spolupracujte v reálném čase.

  Komentáře jsou uzavřeny.